logo         

Dôležité upozornenie!!!

Napätie: 10,8 V je zameniteľné za 11,1 V a podobne.

Kapacita: 4400mAh je zameniteľná za 5200mAh a viac.

Cenník poštovného:

Doprava GLS: 4,90 EUR

Dobierka: 1,90 EUR

Podporuje mojeID

KONTAKTY

BatérieDoNotebookov.sk
Neviete si rady?
napíšte nám
info@bateriedonotebookov.sk

NOVINKY

arr3Zámena kapacít a napätie u batérie do notebooku.Dôležité upozornenie!!! Napätie: 10,8 V je zameniteľné za 11,1 V a podobne. Kapacita: 4400mAh je...

ANKETA

Jaký notebook používáte?

HP HP 34% Dell Dell 23% Acer Acer 20% Jiný Jiný 23%

OBCHODNÉ PODMIENKY
Baterie do notebooku - Obchodní podmínky

1. Všeobecné ustanovenia

Tieto obchodné podmienky platia pre nákup tovaru v internetovom obchode www.bateriedonotebookov.sk
Zodpovednou osobou je Jan Jelínek , Otínská 11 / 535 Praha , 153 00 , ďalej len " predávajúci " a upravujú práva a povinnosti medzi predávajúcim na strane jednej a kupujúcim na strane druhej . Všetky zmluvné vzťahy sú v súlade s právnym poriadkom Slovenskej republiky .

Kupujúci odoslaním objednávky potvrdzuje , že súhlasí s pravidlami obchodu , s možnosťami platby , dodacími podmienkami , reklamačným poriadkom a zoznámil sa s ustanovením o ochrane osobných údajov .

2. Objednávka , cena tovaru

Tovar sa dá objednať formou on - line objednávky v internetovom obchode , emailom na info@bateriedonotebookov.sk alebo telefonicky na tel +420 722 740 870 ( v tomto prípade je potrebné poznať presné označenie batérie ) .

Odoslaním objednávky vybraného tovaru zákazník potvrdzuje záväznosť jeho objednávky a súhlasí s uvedenými obchodnými podmienkami . Podmienkou platnosti objednávky je vyplnenie všetkých údajov v objednávke . Okamihom doručenia záväznej objednávky kupujúceho predávajúcemu vzniká za nižšie uvedených podmienok medzi predávajúcim a kupujúcim kúpna zmluva .

Všetky ceny sú uvedené v € a vrátane príslušných sadzieb DPH ( neplatca DPH ) . Poštovné účtujeme zvlášť.

Použité obrázky môžu mať len ilustratívny charakter .

3. dodacia lehota

Dodacia lehota tovaru je spravidla 1 - 3 dni , v niektorých prípadoch u nie príliš rozšírených batériu 5 - 21 dní v závislosti od dostupnosti tovaru ( od dodávateľa ) . Vždy je Pospani u dostupnosti produktu u konkrétnej batérie .

U objednávok , kedy dochádza k platbe vopred prevodom na účet , je odoslanie tovaru uskutočnené až po pripísaní platby na účet predávajúceho .

4. Platba, miesto a spôsob dodania

Všetky náležitosti na vykonanie platby obdržíte na Vašu emailovú adresu po odoslaní objednávky alebo pri telefonickej objednávke . Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v objednávke tovaru .

Platbu za tovar je možné realizovať tromi spôsobmi :

a ) prevodom na účet ve formátu IBAN: CZ4020100000002700596836 BIC: FIOBCZPPXXX
b ) na dobierku
c) online platba ( paypal , platobnou kartou )


a ) Platba prevodom na účet s miestom dodania v Slovenskej republike
Pre platbu v rámci
Slovenskej republike platí číslo účtu : 2700596836 / 8330
Variabilný symbol je číslo objednávky .

Poštovné ( doporučená zásielka ) činí 4
. V prípade objednávok väčšieho objemu ( s hmotnosťou nad 2kg ) bude poštovné dohodnuté individuálne .

b ) - Platba na dobierku
Slovenskej republike
Tovar zaplatíte doručovacej službe pri prevzatí zásielky .
Poštovné činí 7
. V prípade objednávok väčšieho objemu ( s hmotnosťou nad 2kg ) bude poštovné dohodnuté individuálne .

c ) Platba online

Platbu vykonáte prostredníctvom Vašej kreditnej karty cez platobnú bránu .
Poštovné ( doporučená zásielka ) činí 4
. V prípade objednávok väčšieho objemu ( s hmotnosťou nad 2kg ) bude poštovné dohodnuté individuálne .


5. výmena tovaru

V prípade potreby ( napr. nevhodná veľkosť , farba a pod ) Vám zakúpené nepoužitý a nepoškodený tovar po predchádzajúcej dohode radi vymeníme . Tovar k výmene musí byť zaslaný doporučeným balíčkom na uvedenú adresu , a to vrátane kópie daňového dokladu . Ak bude tovar bez zjavných známok opotrebenia alebo poškodenia , obratom Vám zašleme novo požadovaný tovar . Náklady na poštovné spojené s výmenou tovaru hradí zákazník .

6. Odstúpenie od zmluvy ( objednávky )

Kupujúci (nevzťahuje sa na právnické osoby a fyzické osoby podnikajúce podľa živnostenského zákona - podnikateľa) má právo, v súlade s platnými právnymi predpismi odstúpiť od kúpnej zmluvy (objednávky) do 14 dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu a tento tovar teda vrátiť. Tovar musí byť nepoškodený a bez známok užívania alebo opotrebovania zaslané predávajúcemu vo vhodnom obale. Za tovar poškodený či zničené pri preprave v dôsledku použitia nevhodného obalu, nie je možné vrátiť kúpnu cenu. Po vrátení tovaru predávajúci zákazníkovi vráti späť zodpovedajúcu čiastku za tovar vopred dohodnutým spôsobom. Kupujúci nemá nárok na náhradu nákladov, ktoré uhradil predávajúcemu v súvislosti s dodaním tovaru. Ak tovar nebude v pôvodnom originálnom obale a v rovnakom stave ako bolo odoslané nebude vrátená celá suma, ale iba 70% z čiastky za tovar.

7. Záručná lehota

Na všetok tovar sa vzťahuje záručná lehota 24 mesiacov na vady výrobku (okrem kapacity a výdrže u batériu, jedná sa o spotrebný tovar s prirodzeným opotrebením, strata kapacity nie je dôvodom na reklamáciu a nebude unzána) v prípade kupujúceho nepodnikateľov a 3 mesiace v prípade kupujúceho podnikateľa . Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru kupujúcim a vzťahuje sa len na chyby spôsobené vo výrobe (strata kapacity nie je výrobnou vadou, ale prirodzenou vlastnosťou batériu) .Záruku je možné uplatniť iba po predložení daňového dokladu (dokladu o kúpe tovaru). Prípadné reklamácie budú vybavené v súlade s platnými právnymi predpismi. Zánik záruky: Chyby alebo poškodenia, ktoré zaviní kupujúci neodborným zaobchádzaním alebo neodbornou montážou, ako aj použitím nevhodného príslušenstva alebo zmenou originálnych častí, sú zo záruky vylúčené. Oprávnenie na záruku zaniká aj v prípade, že k závade došlo mechanickým poškodením výrobku, prevádzkovaním výrobku v nevhodných podmienkach (prašné, vlhké prostredie, chemicky agresívne, v silnom magnetickom poli, atď ..), alebo ak bol preukázateľne vykonaný zásah do výrobku. Zo záruky sú tiež vyňaté vady spôsobené živelnou pohromou a nesprávnym napájacím napätím. Prirodzené opotrebenie je zo záruky taktiež vylúčené.
8. Ochrana osobných údajov

Všetky osobné údaje , údaje o Vašich nákupoch , reklamáciách a ďalšej Vašej činnosti v našom internetovom obchode chránime pred zneužitím , ako vyžaduje zákon č 101/2000 Zb . , O ochrane osobných údajov .

ZjMzODY